Tour


Datum Plaats Locatie Evenement Tickets
za 03-11-2018 om 19:00, zaal open vanaf 18:00 Alfeld Fagus-Werk Hannoversche Str. 58, Alfeld Scrum Live! www.fagus-werk.com tel: +49 5181 790
zo 11-11-2018 om 17:00 Leeuwarden Neushoorn Ruiterskwartier 41, Leeuwarden The Kilkennys vs Scrum www.neushoorn.nl tel:
do 15-11-2018 om 20:30, zaal open vanaf 20:00 Zwolle Hedon Burgemeester Drijbersingel 7, Zwolle The Kilkennys vs Scrum www.hedon-zwolle.nl tel: Toegangsprijs: € 19,50
vr 23-11-2018 om 21:00, zaal open vanaf 20:30 Lelystad Underground Neringweg 159, Lelystad The Kilkennys vs Scrum www.undergroundlelystad.nl/ tel:
do 29-11-2018 om 20:30, zaal open vanaf 20:00 Hoogeveen Het Podium Schutstraat 43, Hoogeveen The Kilkennys vs Scrum www.hetpodium.nl tel:
vr 30-11-2018 om 20:15 Vlissingen CCXL Spuikomweg 1, Vlissingen The Kilkennys vs Scrum www.ccxl.nl tel: 0900 24632489
za 01-12-2018 om 20:30, zaal open vanaf 19:30 Almere De Meester Rentmeesterstraat 2, Almere The Kilkennys vs Scrum www.demeesteralmere.nl tel:
za 05-01-2019 om 20:00 Leeuwarden Koepeltheater Vredeman de Vriesstraat 24A, Leeuwarden Intiem Akoestisch - Nieuwjaarsconcert www.koepeltheater.nl tel: 06 511 048 08 Toegangsprijs: € 24,50
vr 11-01-2019 om 20:15 Barendrecht Theater Het Kruispunt Middenbaan 111, Barendrecht 15 years of Single Malt Folk www.theaterhetkruispunt.nl tel: (0180) 61 59 58 Toegangsprijs: € 24,50
za 12-01-2019 om 20:15 Winterswijk Theater de Storm Haitsma Mulierweg 11, Winterswijk 15 years of Single Malt Folk www.theaterdestorm.nl tel: 0543 51 92 85 Toegangsprijs: € 24,50
vr 18-01-2019 om 20:15 Oldenzaal Stadstheater De Bond Molenstraat 25, Oldenzaal 15 years of Single Malt Folk www.stadstheaterdebond.nl tel: (0541) 53 91 90 Toegangsprijs: € 24,50
za 19-01-2019 om 20:15 Oostburg Ledeltheater Ledelplein 17, Oostburg 15 years of Single Malt Folk www.ledeltheater.nl tel: (0117) 45 27 35 Toegangsprijs: € 18,-
vr 25-01-2019 om 20:15 Spijkenisse Theater de Stoep Theaterplein 1, Spijkenisse 15 years of Single Malt Folk www.theaterdestoep.nl tel: 0181 652222 Toegangsprijs: € 22,50
za 26-01-2019 om 20:30 Bathmen Cultuurhuus Braakhekke Schoolstraat 6a, Bathmen 15 years of Single Malt Folk www.cultuurhuusbraakhekke.nl tel: 0570-542420 Toegangsprijs: € 22,50
za 02-02-2019 om 20:15 Helmond Theater Speelhuis Speelhuisplein 2, Helmond 15 years of Single Malt Folk www.theaterspeelhuis.nl tel: (0492) 587000 Toegangsprijs: € 22,50
do 14-02-2019 om 20:00 Joure Partycentrum t Haske Vegelinsweg 20, Joure 15 years of Single Malt Folk www.haske-joure.nl tel: (0513) 41 52 81
zo 03-03-2019 om 15:30 Kampen Stadsgehoorzaal Kampen Burgwal 84, Kampen 15 years of Single Malt Folk www.stadsgehoorzaalkampen.nl tel: (038) 331 73 73 Toegangsprijs: € 22,50 Pashouders: € 20,-
za 09-03-2019 om 20:15 Heerenveen Posthuis Theater Fok 78, Heerenveen 15 years of Single Malt Folk www.posthuistheater.nl tel: (0513) 61 94 94 Toegangsprijs: € 23,-
wo 13-03-2019 om 20:30 Hoofddorp Schouwburg de Meerse Raadhuisplein 3, Hoofddorp 15 years of Single Malt Folk www.demeerse.nl tel: (023) 556 37 07 Toegangsprijs: € 23,50
vr 15-03-2019 om 20:00 Barneveld Schaffelaar Theater Churchillstraat 74a, Barneveld 15 years of Single Malt Folk www.schaffelaartheater.nl tel: 0342-842848 Toegangsprijs: € 21,-
za 16-03-2019 om 20:30 Alphen aan den Rijn Theater Castellum Rijnplein 1-3, Alphen aan den Rijn 15 years of Single Malt Folk www.theatercastellum.nl tel: (0172) 42 92 92 1e rang: € 24,50 2e rang: € 22,-. Kortingen: CJP: € 2,50 vrienden: € 1,-
vr 22-03-2019 om 20:15 Oss De Lievekamp Raadhuislaan 14, Oss 15 years of Single Malt Folk www.lievekamp.nl tel: (0412) 64 89 22 1e rang: € 24,50 2e rang : € 21,50
za 23-03-2019 om 20:00 Lochem Schouwburg Lochem Oosterwal 22, Lochem 15 years of Single Malt Folk www.schouwburglochem.nl tel: (0573) 25 10 81 Toegangsprijs: € 24,-
do 28-03-2019 om 20:00 Rijswijk zh De Rijswijkse Schouwburg Generaal Spoorln 10, Rijswijk zh 15 years of Single Malt Folk www.rijswijkseschouwburg.nl tel: (070) 336 03 36 Toegangsprijs: € 24,-
vr 29-03-2019 om 20:15 Hendrik-Ido-Ambacht C.C. Cascade Hoge Kade 50, Hendrik-Ido-Ambacht 15 years of Single Malt Folk www.stichting-cascade.nl tel: 078 - 6819230 Toegangsprijs: € 21,75. Kortingen: Abonnementshouders: € 1,-
vr 05-04-2019 om 20:15 Roosendaal Schouwburg De Kring Kerkstraat 1, Roosendaal 15 years of Single Malt Folk www.dekringroosendaal.nl tel: (0165) 55 55 55 Toegangsprijs: € 22,50
za 06-04-2019 om 20:15 Puttten Theater Stroud Brinkstraat 91, Puttten 15 years of Single Malt Folk www.theaterstroud.nl tel: (0341) 35 81 56 Toegangsprijs: € 19,50
vr 12-04-2019 om 20:00 Haaksbergen Theater De Kappen Sterrebosstraat 2, Haaksbergen 15 years of Single Malt Folk www.dekappen.nl tel: 053 5730250 Toegangsprijs: € 21,-
za 20-04-2019 om 20:15 Wijchen Theater 't Mozaiek Campuslaan 6, Wijchen 15 years of Single Malt Folk (seizoensafsluiter) www.mozaiekwijchen.nl tel: 024-6450347 Toegangsprijs: € 22,50
za 11-05-2019 om 20:15 Emmeloord Theater \'t Voorhuys Beursstraat 1, Emmeloord 15 years of Single Malt Folk www.theater-voorhuys.nl tel: (0527) 69 99 07 Toegangsprijs: € 24,50
do 23-05-2019 om 20:30 Groesbeek Cultureel Centrum Cardo Nijmeegsebaan 9, Groesbeek 15 years of Single Malt Folk (seizoensafsluiter) www.stichtingcardo.nl tel: (024) 399 71 11 Toegangsprijs: € 15,-